Chmatákov online


Fórum – New Lovec

Fórum » Nápady, návrhy, připomínky » New Lovec [zamknuto]

SnOrLaX
zablokován
SZ
Ahojte...Měl bych takový nápad s Lovcem..: Lovec se teď přestane hrát ,protože v PvP nemá žádnou šanci.. Takže k návrhu : Změnil bych dmg harpuny (to není zásadni) základní dmg 20.... a Z kuše bych udělal něco jako sniperku pro lovce.Kuše by dávala z30-40 normálně...A šel by na ní dát zaměřovač. který by zvedl dmg.Potom by ubírala 50-60.




Kdyby se to ujalo mám návrh i na vzhled té kuše...

Pište připomínky kdyby se vám to zalíbilo tak prosím napište byl bych rád kdyby lovec byl zase dobrý killer..
# 19.4.2014 8.12
 
  • Hodnocení návrhu
  • Hodnocení: 62 %     Hlasovalo: 25

Stránky: 1 2

BiJay
uživatel
Obrázek
SZ
Harpuna vypadá lépe. Kuše je taková... Pro nooby xD

Lovec by se mohl upravit pro to pve, to by byl masakr.

Bojda pro pvp.
Lovec pro pve.
Pobuda pro co? xD Když někoho okrade, tak obrana a je to fuč. Jaký to má pak smysl?
Co mystik, hraje se za něj dobře, nebe je bojda jediný, který má smysl hodiny trčet před terčem?
Léčitel podle mě naprosto zbytečné povolání. Možná tak v noci by se hodil, ale noc je něco co člověk přetrpí. Bylo by zajímavé, kdyby se noc a den řídil podle realu xD
# 21.4.2014 17.26
 
Trawolt
uživatel
Obrázek
Ve hře: Str[i]ke69 _SixtuS_ HeadH
SZ Skype
Stejně je to tady zase na mrtvém bodě, aktivita na 0, kvůli nějakým experimentům. ( bonusy, velký počet chts. a jiné )
# 21.4.2014 22.58
 
vlk_obnova
uživatel
SZ
Jj a furt samé problémy.
# 22.4.2014 15.28
 
BiJay
uživatel
Obrázek
SZ
Aktivita na forku se pohybuje okolo 0 no xD Ale ve hře to žije. Alespoň když koukám na statistiky, tak je tu každý den kolem 15 - 40, co jsem koukal naposledy.
# 22.4.2014 16.43
 
SnOrLaX
zablokován
SZ
Schio sem moc rád ,že sis to přečetl :) a souhlasím na 99% říkal jsem změnění ceny ,ale ta harpuna mě pořád vadí.... :( ,ale schio mám už i návrh na tu (kuš se zaměřovačem....) tak písněte jestli to mám poslat :)
# 23.4.2014 21.26
 
ShockWaveCZ
uživatel
Obrázek
SZ
mě se líbí nápad PvE lovec (bonus damage do příšer)
a ochočování by mohlo snižovat schytaný damage od příšer

přijde mi, že lovec nemá v PvP potenciál jako třeba bojovník, tak by to měl dohánět tímhle
# 18.7.2014 11.52
 
Snickers
uživatel
Obrázek
Ve hře: Snickers, Twix, Mars
SZ
Lovec jako PVE je luxus nápad. Líbí se mi i item v inventáři, to samé bych udělal i při ochočování. Pokud se zvíře ochočí tak by se objevilo v invu.

Co se týče zesílení harpuny tak je to blbost, lovec by podle mě ani neměl být PVP.
# 18.7.2014 15.11
 
ShockWaveCZ
uživatel
Obrázek
SZ
v PvP by mě jednoznačně dominovat bojovník s mystikem, lovec by jim měl být schopný klást odpor, ale na klasický 1v1 by neměl obstát.
Měl by mít ale něco jiného, protože teď v podstatě nic nemá
- v PvP je slabý
- ochočování je těžké udělat, a navíc ani téměř nevynáší (oproti jiným skillům)
- pak má pouze rybaření, které také ztrácí význam, protože každý má svého řemeslníka

PvE bonus by mohl lovce vrátit do hry
# 19.7.2014 0.36
 
Pixee_obnova3
uživatel
SZ
Původně jsem to tak chtěl udělat, psal jsem Gizmovi jestli by šlo udělat, aby lovec dával do NPC o 80% větší dmg, ale bylo by to moc časově náročný.
# 19.7.2014 10.12
 
Gizmo
autor hry
SZ
Problém je, že při útoku na NPC se nerozlišuje povolání. DMG způsobené NPC se počítá prostě podle DMG zbraně, skillu atd., tedy specificky to nejde. Jedině zvýšit DMG zbraním lovce, což ale ovlivní i PvP.
Dmg může měnit Pix, já to můžu hodit natvrdo do serveru.
# 21.7.2014 11.29
 
MAK_obnova2
uživatel
SZ
A co mechanika armoru? Nešlo by nějak, aby lovcův attack ignoroval armor a příšery nějakej měli?

Hráči armor maj (helma, mamut) tak proč né příšery?
# 21.7.2014 12.20
 
Gizmo
autor hry
SZ
To by pořád vyžadovalo udělat další větev pro lovce..

Ono jasně, že by to šlo nějakým pochybným workaroundem jako namapovat povolání na tabulku čísel a lovec by měl 2 a ostatní 1, při útoku na NPC by se pak násobilo tímto číslem podle statického výpočtů "......" * PovolaniCislo //takze * 1 pro všechny kromě lovce.

Vlastně to není tak pochybné jak jsem si myslel a zní to docela dobře.
# 21.7.2014 12.46
 
Fredy_Guvno_Obnova2
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
a co udělat jiné odměny za lvl pro jiné povolání, řemda má bonus HP, a jenom lovec by měl bonus dmg (ten by šel dát do příšer, a později by se taky mohl účastnit pvp(už s vysokým lvlem))

ostatním povkům to stejně nemá bůh ví co přidat :D tak by to mohlo třeba všem zvedat HP o jedno, a řemdovi (který se nemá jak bránit) rovnou o 3...

ale to je fuk... když to pujde jak si ted psal :D tak pohoda, ještě pořešit ochočování a lovec bude v klidu povko..
# 21.7.2014 12.54
ShockWaveCZ
uživatel
Obrázek
SZ
nerad bych, aby to téma umřelo
PvE bonus by mohl konečně vybalancovat lovce, protože v PvP se nemůže rovnat bojovníkovi ani mystikovi, a v PvE se využívá výhradně útočná sekera, protože je levná a nevyžaduje munici
na případný argument, že lovec má ochočování a rybaření: tyhle skilly jsou mu v praxi k ničemu, ve hře je chobotů dost a lidi je od vás nekoupí, protože jim 2k za chobota přijde hodně, a přistupují k tomu tak, že vy to přece máte zadarmo, rybaření je též k ničemu, protože ho děláte hlavně kvůli flaškám, na který potřebujete zručnost, takže proč dělat rybaření na lovcovi, když ho může mít i řemda, který má i zručnost

neříkám udělejte z lovce ramba, ale aktuálně je k ničemu
btw co já vím tak jsem snad jedinej, kdo ho aktivněji hraje :D
# 26.7.2014 16.12
 
APOŠTOL
uživatel
SZ

ShockWaveCZ:
na případný argument, že lovec má ochočování a rybaření: tyhle skilly jsou mu v praxi k ničemu, ve hře je chobotů dost a lidi je od vás nekoupí, protože jim 2k za chobota přijde hodně, a přistupují k tomu tak, že vy to přece máte zadarmo



S tím plně souhlasím, ono kdyby se respawn těch npc dal ne na minuty, ale hodiny. Cena za choboty by šla nahoru. A aspoň by i získávání expů nebyla taková sranda. Jasně že by následně, téměř nebyl využit ten útok npc na hráče, tak může se rozházet více pejrů nebo něco pasivního po mapě.
# 26.7.2014 17.54
 

Stránky: 1 2

Fórum » Nápady, návrhy, připomínky » New Lovec [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.