Chmatákov online


Fórum – Bigy

Fórum » Bugy ve hře » Bigy [zamknuto]

kubicek307
zablokován
SZ
Ahoj, chtěl bych se jen vyjádřit k tématu , které napsal Pers. A jelikož je tam lock a nemohu to napsat tam tak musím založit nové téma...

Gizmo:S lékarnou je to už delší dobu a je to naprosto záměrně, stejně jako v řadě jiných her (Diablo III, Ultima Online...). Cooldown u použití některých předmětů vás nutí neriskovat a nedělat sebevraždné ataky.



Tenhle cooldown by měl smysl v starších verzích hry, ale teď už ne.Převážně kvůli bonusům a kritikům. Navíc v chmatu jsou léky jediná mechanika, která vám dává hp (když nepočítám léčitele, který nemá moc smysl, kvůli malému léčení). V hrách jako Diablo se to používá protože jsou zde možnosti jak se léčit bez elixíru. Což v chmatu neni možné (jen s jednou postavou). Myslim si že zrušení Cooldownu (nebo aspoň snížení onoho cd) by bylo jen přínosem, stačí aby na vás šli 2 bojdové a moc šancí krom bigu jak to ulékovat neni. ( elixír, ale to se pak nestíhaj dávat rány, takže se jen léčíte) Navíc je to v chmatu jedno z těch luxusnějších léčiv tak nevim proč by mělo být oslabeno oproti ostatním cd. + Kdyby se zvýšili hp tak bych cd nechal, ale takto no udělejte si obrázek sami.

Neni to nic proti Gizmovi, respektuju ho, ale jen si myslím že takto by to bylo lepší. ( a snad nejsem jediný)
Hlavně nepište že tu brečim 3-(
# 29.1.2014 15.03
 

Stránky: 1 2

The Blazik
uživatel
SZ
Amuletum bych snižil přístupnost a totalně bych to z přišery vyndal :-D ... do hry to bylo super přidat ale je to moc op..dal bych do shopu za dost velký prachy..nebo to prostě nechal jako vip..
# 29.1.2014 16.54
 
nations
uživatel
Obrázek
Ve hře: Nations112, Acer, Vario
SZ
Jsem PRO. Přesně jak si napsal, kdysi to smysl mělo, ale dneska už je to o ničem. Neustále se zvyšuje u všeho DMG, ale HP jsou furt stejné a boj už vypadá tak, že dáš 3 rány a si mrtvej, pokud nestihneš načíst lék a je to docela o ničem.
# 29.1.2014 17.15
Patřím mezi Old hráče, tak se podle toho semnou taky bavte... Diky

Chmatákov Old Player (2007-2018)
(Pietro, Palanda, Corse, Nex, maniak, Aspire, zvonek, Magpie a mnoho dalších )

Chmatákov mapa
Honzan
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ab31ch
SZ Skype
Já bych lovci snížil dmg na lidi třeba o 25%, ale o to víc aby dával PVM.
# 29.1.2014 17.26
 
Persizc_Obnova
uživatel
SZ
Proč zase snižovat dmg? Nechal bych to vyrovnané. PVM v chmatu nemá smysl- naco zabíjet choboty? Příšery? Padá pořád stejný loot a pytel padne jednou za 3 dny...
# 29.1.2014 17.33
 
koly aneb qqqqqq
uživatel
Obrázek
Ve hře: Koly
SZ

Gizmo:Možná spíš snížit účinnost amuletů nebo jejich dostupnost.


Šlo by prosím přidat u každého healu if-else podmínku, která by zařídila, že nedojde ke snížení aktuálního hp. Tj. pokud mám jako mystik level 3 183hp a vyléčí mě někdo obvazem nebo holí nebo něčím, tak nikdy nebudu mít míň než jsem měl. To by i vyřešilo problém se sundáváním hp u gm.
# 29.1.2014 17.59
Zde je místo pro vaši reklamu.
Obrázek
Chmatákov prodán
Obrázek
Kozel_CZ
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kozzel remda, Heroin
SZ ICQ Skype
Jsem pro aby se zvýšili HP, poté by byl problém skoro vyřešen.. Takhle to je fakt na nic, už to není to co bejvávalo :)
# 29.1.2014 20.28
 
sensi2k9
uživatel
Obrázek
Ve hře: sensiok, Royal
SZ
hp něco vyřeší ale pvp bude kvůli tomu pořád nevyrovnané.. zrušil bych ho na střelné zbraně a udělal aby fungoval jen pro chladné zbraně
# 29.1.2014 20.34
Born with nothing, die with everything
Kozel_CZ
uživatel
Obrázek
Ve hře: Kozzel remda, Heroin
SZ ICQ Skype
Amulet bych nechal, spíše bych zrušil bonusy..
# 29.1.2014 20.36
 
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web

Kozel_CZ:Amulet bych nechal, spíše bych zrušil bonusy..



Přesně, bonusy jsou strašné zlo. To hlavně kvůli nim je bojový systém tak nevyrovnaný. Vím že se říkalo že je to přidané, aby se dorovnal bojda mistikovi(právě kvůli přidání mutů), ale podle mně to bylo zbytenčné. Vždyť mistik měl u sebe kvůli limitu many vždy lahvičky many a kvůli tomu neměl o moc větší výhodu. Navíc celkově byl jeho provoz drahžší.
Zvíšením HP jen oddálíte smrt, musel by se zvíšit i počet přidaných HP lékem.
# 29.1.2014 20.50
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

The Blazik
uživatel
SZ
zrušit bonusy určitě ne,pak bude zas vyroba na nic:D
# 29.1.2014 21.09
 
Honzan
uživatel
Obrázek
Ve hře: Ab31ch
SZ Skype

Kozel_CZ:Jsem pro aby se zvýšili HP, poté by byl problém skoro vyřešen.. Takhle to je fakt na nic, už to není to co bejvávalo :)


Taky bych byl pro aby se zvětšilo hp, ale u všech charakterů a ne jen u jednoho.
# 29.1.2014 21.17
 
[E]r[E]ktus
uživatel
Obrázek
Ve hře: Erektus
SZ Mail
Hlavně bych přidal harpě CD, bojovník je bojově zaměřený a je blbost, aby byl lovec silnější.
# 29.1.2014 21.35
 
pyro2580
uživatel
Ve hře: PyRo
SZ ICQ
stačilo by aby si každej postave zvyšil hp ;)
# 30.1.2014 11.15
 
kubicek307
zablokován
SZ
No taky by se mohla snížit cena smallek. Jelikož na full hp potřebuje 5 smálek 5*120=600. Když si koupim bigu tak ty hp mám hned a ještě ušetřim 100.
+ Zkoušel jsem dmg a čím více staří tím větší dmg jsem dostával. Zní to jako blbost, ale zbran i amulet a bonus byly stejné, stím že na acc s větším stářím bylo dokonce i 93 odolky. A stejně sem dostávál v průměru více dmg a to o dost. Možná to není stářim, ale killy. (zní to jako blbost, ale zkuste si to)
A určitě to nechce jen přidat hp. Taky vyrovnat dmg bojdaVSlovec. Kdyby se přidali hp tak stejně bude bojda dostávat akorát to bude trvat déle.
# 30.1.2014 13.16
 

Stránky: 1 2

Fórum » Bugy ve hře » Bigy [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.