Chmatákov online


Fórum – BAN IP

Fórum » Archiv » BAN IP [zamknuto]

Nevieš
uživatel
Ve hře: nehraju
SZ
Napadlo mě co kdyby někdo dostal BAN IP tak kdyby chtěl un ban ip tak by zaplatil nějakých 50-100 kč a měl by unban ip ten co by poslal dostal by un ban další BAN ip by se zase mohl vykoupit třeba trošku dráž 100-200 a takhle by to šlo víš a víš a kdo by obchazel ip ban tak by ho dostával furt dál a dál
# 15.7.2013 21.05
ANTI JABKO POWA
Fores_obnova
uživatel
SZ
Tak někdo zavolá/napíše poskytovateli internetu,at mu změní IP a má vystaráno,založí novej nick a kdo to pozná..? :D Vždy to obejdeš,třeba někdo dostane ban IP,změní IP adresu a změní nick a nikdo to nepozná... :D
# 15.7.2013 21.11
 
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web
Gizmo miliardakrát opakoval, že na hře nechce vydělávat. Kdyby na tom chtěl něco vydělat, tak má dost jiných možností jak by to mohl udělat a nemusel by do hry zpět pouštět její "poškozovatele".
# 15.7.2013 21.13
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

Nexoušek_obnova2
uživatel
SZ
Jak řekl Fores, seriózní poskytovatele změní IP adresu zdarma (UPC, O2 atp. ne jsou to vydřiduši).
# 15.7.2013 21.25
 
Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web
Väčšiu blbosť som nikdy nepočul, to si videl v nejakej hre aby to takto fungovalo? Ban máš za to že porušuješ pravidla hry, dostaneš ho, lebo v tej hre nemáš čo robiť a nie aby si sa za 50 korún mohol vrátiť..

Imo v realite to tak ale funguje, za peniaze si kľudne kúpiš slobodu -_-
# 15.7.2013 21.50
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
V principu bych řekl že jsem to viděl. Viz pokuty např za špatné parkování. Když se bugování prodraží, dovedu si představit, že se to přestane dělat. Samozřejmě obejít ho není problém, ale tohle mi i tak přijde jako fajn nápad. Prostě dát tu možnost.
# 17.7.2013 13.03
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
Nexoušek_obnova2
uživatel
SZ
Gizmo udělá rozsah povolených CZ/SK adres a jen tak neobejdeš. Ale je to blbost celé unbany.
# 17.7.2013 13.43
 
grok
uživatel
Obrázek
Ve hře: Naxi
SZ Web

Maly John:V principu bych řekl že jsem to viděl. Viz pokuty např za špatné parkování. Když se bugování prodraží, dovedu si představit, že se to přestane dělat. Samozřejmě obejít ho není problém, ale tohle mi i tak přijde jako fajn nápad. Prostě dát tu možnost.



Jenže pokuty jsou poviné platit. Gizmo nemůže nikoho nutit aby zaplatil.
I kdyby se tohleto zavedlo, myslím si že by za to nikdo neplatil.

Je fakt že by to byla pěkná možnost jak uhradit způsobené problémy.
# 17.7.2013 14.07
Chmatákov fan stránka:
www.chmatakov.kvalitne.cz

Empty927
uživatel
Ve hře: Aplahonta, J3w_Empty9, SK
SZ

neXoušek:Gizmo udělá rozsah povolených CZ/SK adres a jen tak neobejdeš. Ale je to blbost celé unbany.


Ale pořád máš možnost zavolat providerovi.. :D
# 17.7.2013 22.07
 

Fórum » Archiv » BAN IP [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.