Chmatákov online


Fórum – Assassínská tečka

Fórum » Archiv » Assassínská tečka [zamknuto]

Fredy_Guvno_Obnova
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
Dobrý den, jmenuji se Robin Král a je mi 26 let, a at už to lidem v moderním světě připadá jakkoliv divné, tak věřím v boha..

Tak si skillím obratnost s bojovou sekerou a z ničeho nic prostě rupla (100% poško) a po relogu se proměnila v tečku :D a mužu relognout 80x a furt tam ta tečka je a samozřejmě nejde vytáhnout.. dostanu ji ven jenom když padnu což právě nechci..

je to na účtu "Esteban", který mimochodem.. je v NP :D tudíž se nemůžu dostat ven když mám v ruce tu sjetou tečku :D

takže se chci zeptat jestli mi GizEE muže smazat item co mám v ruce nebo jestli je tady léčitel co mě v NP oživí :D děkuji za pochopení
# 27.5.2013 6.51
Bajo
uživatel
Ve hře: BajoOo
SZ ICQ Skype Web
Tento bug s pixelovou bodkou sa stáva pri každej zbraní, teda neviem či pri každej ale viem že napr kuláš sa po zničení zmení na bodku a musíš zomrieť aby si sa jej zbavil :)
# 27.5.2013 9.49
Škoda, že tu už nikoho nepoznám.
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
Výborný kandidát na opravu bugu. Mě teda Magnumka prostě přestala fungovat. Měla 100% poško a šla zahodit. Tak je to skoro ok :)
# 27.5.2013 11.02
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
Quatroo
uživatel
Obrázek
Ve hře: Stylishátko
SZ Jabber Skype Web
Udělal bych to že když má zbraň 100% že by nešlo střílet tím teoreticky to nepraskne :...
# 27.5.2013 16.05
Valentino Rossi <3
Fredy_Guvno_Obnova
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
sice je hezké že tady vymýšlíte jak tomu zabránit ale mě zajímá jestli mi teda někdo pomůže oživit se když mi nezbyde nic jiného než se teda zabít no...

máte někdo léčitele? :D
# 28.5.2013 15.30
Maly John
moderátor
Obrázek
Ve hře: Makající John, Honík
SZ ICQ Web
Lístek.:-D
# 28.5.2013 15.35
Nobody's perfect. My name is Nobody.
Dva smajlíci = emoce, tři a víc = demence. :D :D :D
honik.wz.cz/chmat.html - kompletní návod na Chmatákov
Fredy_Guvno_Obnova
autor hry
Ve hře: Fredy_Guvno
SZ
ten hodnej kluk umí oživovat jo? :D tak dík za radu.. a mimochodem.. potřebuju ještě nějak zemřít xD ale nějak se zabiju :D potřebuju sehnat lístka mno :(

MG.. ten GM to je kretén jakého jsem nezažil a to jich na jabku bylo...
JAK MI MUŽE DÁT BAN ZA TO ŽE JSEM SE ŠEL DO NP ZABÍT.. MÍSTO TOHO ABY MI HELPNUL A POSLAL DO PRDELE TU TEČKU.... nehorázný postíženec..
# 28.5.2013 15.41
Gizmo
autor hry
SZ
GM je ve hře autorita a ty ses bugnul do NP. Viz pravidla a zneužití bugu. Viz pravidla a nadávky správcům.

Tohle není jabko, aby si tady o správci říkal, že je kretén. Opět jsi bugoval, správce dělal, co má a já nevidím důvod, proč by jsi měl tentokrát dostat unban.
Není co řešit..
# 28.5.2013 15.55
 

Fórum » Archiv » Assassínská tečka [zamknuto]

Pro zasílání odpovědí se musíte přihlásit.



(Registrace)


↑ nahoru | © 2004–2009 Chmatákov Team. Všechna práva vyhrazena.